Hjem‎ > ‎

Hvem er vi?

           
                   Styringsgruppen:

Aukra kommune

Randi Fredriksen

Einingsleiar Institusjonstenester

Eide kommune

Ove Silseth

Ordfører

Fræna kommune

Jan Morten Dale

Radgiver for rådmann/ Leder Tildelingsenheten

Midsund kommune

Leif Arne Lagesen

Einingsleiar Helse og omsorg

Nesset kommune

Jan Schjølberg

Enhetsleder Helse og omsorg

Molde kommune

Margret Rødberg

Konsulent Fagseksjon Pleie og omsorg

Rauma kommune

Gro Berild

Fagsjef Helse og omsorg

Vestnes kommune

Greta Bjerke

Driftsleiar Institusjon

Molde sykehus

Kjell Erik Strømskag

Klinikksjef Kirurgisk avdeling

Helse Møre og Romsdal

Britt Valderhaug Tyrholm

Leder Samhandlingsavdelingen

Høgskolen i Molde

Else Jørgenvåg

Førstelektor

 

Lillian Karlsen

Prosjektleder



                   Prosjektgruppen:

Arbeidssted

Avdeling

Navn

Arbeids-gruppe

Stilling

Aukra kommune

 

Marit Nautnes Tangen

A og C

Ressurssykepleier Palliasjon

Eide kommune

Hjemme-sykepleie

Ingvild Eide

C

Ressurssykepleier Palliasjon

Eide kommune

Eide Sykehjem

Kari Holten

A

Sykepleier med videreutdanning Palliasjon

Fræna kommune

Hjemme-sykepleie

Bente Winsjansen

C

Kreftkoordinator/Kreftsykepleier  

Fræna Kommune

Lundhaugen

Mona Iversen

A

Sykepleier med videreutdanning Palliasjon

Midsund kommune

Midsund kommune      

Hjemme-tjenesten

Midsund Sykehjem

Britt Hilde Solholm

Marlene Stormyr

A

A

Ressurssykepleier

Ressurssykepleier

Midsund kommune

Hjemme-tjenesten

Camilla Søvde

C

Ressurssykepleier

Midsund kommune

Legekontor

Muhuntan Navaratnam «Mudde»

A

Kommunelege

Nesset kommune

Hjemme-tjenesten

Inger Anne Øyen

C

Kreftsykepleier

Nesset kommune

Sykehjem

Siv Janne Aasen

A

Ressurssykepleier

Molde kommune

Fagseksjonen Pleie og omsorg

Liv Skjørsæther Johansen

C

Kreftkoordinator/ Kreftsykepleier

Molde kommune

Fagseksjonen Pleie og omsorg

Anne Lise Gjelsten

A

Kreftsykepleier/

Palliativ koordinator

Rauma kommune

Rauma Sjukeheim

Linda Brakstad

C

Ressurssykepleier

Rauma kommune

Rauma Sjukeheim

Kamilla Flatås

A

Ressurssykepleier

Rauma Kommune

Rauma Legekontor

Erling T. Rosenstrøm

A

Tilsynslege/ Fastlege

Vestnes kommune

Hjemme-tjenesten

Rita Skjegstad

A

Kreftsykepleier

Vestnes kommune

Vestnes sjukeheim

Astrid Bjermeland

C

Ressurssjukepleiar

Molde sykehus

Palliativ team

Bardo Driller

A

Overlege anestesi, spesialist i palliasjon  

Molde sykehus

Palliativ team

Eli Bjordal

A

Spesialsykepleier intensiv og palliasjon

Prosjekt-leder

 

Lillian Karlsen

A, C

Kreftkoordinator/ Prosjektleder

 

 



Comments